Centrum Obsługi Klienta
+48 668 402 000
Pn - Sb 9:00 - 16:00

Kontakt

Centrum Obsługi Klienta Sun Seasons 24
Pl. Powstańców Śląskich 17A, lok. 222
53-329 Wrocław
tel.: +48 668 402 000
e-mail: cok@sunseasons24.pl

Godziny pracy telefonicznego Centrum Obsługi Klienta:

Pn. - Sb.: 9:00 - 16:00
Dni wolne od pracy - kontakt email.

Przedstawiciele Regionalni Sun Seasons 24:

Dziwnów:
Biuro Regionalne
tel.: +48 519 171 169
e-mail: dziwnow@sunseasons24.pl


Grzybowo:
Biuro Regionalne
tel.: +48 519 171 419
e-mail: grzybowo@sunseasons24.pl


Karpacz:
Biuro Regionalne
tel.: +48 519 171 411
e-mail: karpacz@sunseasons24.pl


Kołobrzeg:
Biuro Regionalne
tel.: +48 507 613 669
e-mail: kolobrzeg@sunseasons24.pl


Niechorze:
Biuro Regionalne
tel.: +48 519 171 169
e-mail: niechorze@sunseasons24.pl


Rogowo:
Biuro Regionalne
tel.: +48 519 171 419
e-mail: rogowo@sunseasons24.pl


Pogorzelica:
Biuro Regionalne
tel.: +48 572 353 789
e-mail: pogorzelica@sunseasons24.pl


Pobierowo:
Biuro Regionalne
tel.: +48 572 353 789
e-mail: pobierowo@sunseasons24.pl


Szklarska Poręba:
Biuro Regionalne
tel.: +48 519 171 408
e-mail: szklarska@sunseasons24.pl


Świeradów Zdrój:
Biuro Regionalne
tel.: +48 509 422 144
e-mail: swieradow@sunseasons24.pl


Ustroń:
Biuro Regionalne
tel.: +48 503 447 433
e-mail: ustron@sunseasons24.pl


Wisła:
Biuro Regionalne
tel.: +48 509 781 117
e-mail: wisla@sunseasons24.pl


Biuro Sun Seasons 24
Pl. Powstańców Śląskich 17A, lok. 222
Budynek C (Villa Verona Park),
53-329 Wrocław
tel.: +48 71 787 75 48
e-mail: biuro@sunseasons24.pl

Numer konta bankowego dla wpłat w PLN:
ALIOR BANK POLSKA
PL 53 2490 0005 0000 4600 5723 0054
Kod SWIFT: ALBPPLPW

Numer konta bankowego dla wpłat w EUR:
ALIOR BANK POLSKA:
PL 50 2490 0005 0000 4600 8291 5029
Kod SWIFT: ALBPPLPW